شرکت شافلر (SCHAFFLER) با استفاده از محصول سری جدید شش مسیره خود یعنی KUSE (SIX – ROW) ثابت کرده که امکان پیشرفت در بلبرینگ خطی هنوز وجود دارد و امکان رشد در این سطح شرکت های سازنده ی توانا همچنان دیده میشود.

از مولفه های KUSE باید گفت که بسیار دقیق هستند و بسیار دقیق هستند و بسیار بی سر و صدا اجرا میشوند امکان استفاده از آنها حتی در ماشین های اندازه گیری ممکن شده است .

شرکت شافلر با فناوری جدید KUSE در تولید بلبرینگ خطی توانسته با قرار دادن شش ردیف ساچمه و شش نقطه تماس همزمان مابین ساچمه و بدنه کالسکه تا سه برابر کارکرد این بلبرینگ خطی را نسبت به بلبرینگ خطی معمولی ( 2 و 4 ردیف ساچمه ) افزایش دهد.

با توجه به عملکرد عالی طراحی KUSE در بلبرینگ خطی و لاینر برینگ ؛ این طراحی توانسته به نشان کیفیت شافلر دست پیدا کند و نشان کیفیت SCHAEFFLER را به خود اختصاص دهد .

سری KUSE (SIX -ROW) دارای سطح دامنه پالس بسیار پایین است ، به طوریکه تا 83% دامنه پالس را کاهش داده است.

این بلبرینگ خطی ساخته ی جدید شرکت INA در حساس ترین کاربرد ها نظیر امور اندازه گیری دقیق که نیاز به پالس پایین لازمه ی کار است ، بهترین راندمان را داشته باشد.

همچنین این محصول کمک شایانی در پیشبرد  محصولات الکترونیکی ، تولیدات قاب سازی ، میکروسکوپ و علوم درمانی بینایی داشته است .